Ölçemezsen İyileştiremezsin


İnternetteki veri hacmi çok yüksek boyutlara ulaşmış durumdadır. İstatistiklere göre 2020’de ulaşılacak veri miktarının 2009’un 44 katı olacağı öngörülmektedir. Bu da internet ortamında “Büyük Veri” adı altında yeni bir oyun alanı yaratıyor. Veri toplamak, veriyi takip etmek ve veri analizi yapmak kadar zordur. Çünkü veriyi ne kadar optimum seviyede alırsanız takip etmek ve analiz yapmak bir o kadar kolaylaşır. Veri hacminin yüksek olduğu bu ortamda web sitenize veya mobil uygulamanıza gelen kullanıcıların alakasız olması, hem veri takibini hem de veri analizini zorlaştırabilir. Aynı zamanda size zaman ve para kaybettirebilir. Bu yüzden profesyonel ekibimiz optimum seviyede topladığı verileri işleyerek daha kısa sürede sonuca ulaşmanızı sağlar. 

 

 


Analiz ediyoruz , Raporluyoruz , Düzeltiyoruz


Kullanıcıların web sitenizde yaptığı herşeyi izliyor ve takip ediyoruz , Toplanan verilerin anlaşılır bir şekilde raporlanması, stratejik değişikler yapılmadan önce fikirlerin belirlenmesi konusunda bize kaynak sağlamaktadır. Destex Digital ekibi toplanan verilerin size net ve yalın bir şekilde raporlamasını sağlayarak hakimiyet sunar. Şeffaf raporlama süreci ile sizde dijital stratejileri takip edebilir ve veri analizlerini değerlendirerek dönüşüm oranlarınızı optimize edeceğiniz bilgilere erişebilirsiniz.

Kullanıcı deneyimi yüksek bir web sitesi gelirinizi % 60 a kadar arttırabildiğini biliyormuydunuz? Web siteniz yüksek veri hacmi sayesinde kullanıcılarınızla konuşuyor. Peki onları ne kadar anlıyorsunuz? Kullanıcıların web sitenizi ziyaret ettiği zaman ki davranışlarında ne anlatmak istediklerini anlamak en önemli noktadır. Doğru bir veri analizi, başarıya giden yolun ilk adımlarıdır. Doğru veri analizi bilgi, tecrübe ve doğru araçlarla sağlanır. Destex Digital olarak en son teknolojiyi kullanıyor ve bu büyük veriyi size para kazandıracak şekilde yorumluyoruz.


 
 


Doğru analizler olmadan çevrimiçi pazarlama kampanyalarının %97 si başarısız olur.


Destex Digital optimum seviyede topladığı verileri net bir şekilde raporlayıp bilgi – tecrübe ve yaptığı analizler ile ölçümlediği kullanıcı davranışları sonucunda size en doğru stratejiyi sunarak kullanıcıların web sitenizde veya mobil uygulamanızda daha fazla zaman geçirmesine, dönüşümlerinizi arttırmanıza, kaybettiğiniz müşterilerinizi geri kazanmanıza, yatırım getirinizi arttırarak işinizi büyütmenize yardımcı olur.


Markanızı her zaman kendi markamız gibi görüyoruz. Bu nedenle büyük ölçekte tasarruf elde etmenize yardımcı olacak çözümler geliştiriyoruz. Rakip analizleri ve site dönüşümlerinizi ölçümleyerek verimli raporlar sunan profesyonel ekibimiz işinizi büyütmeniz için daima yanınızda!


Sitenize ulaşan kullanıcıların size nereden ulaştığı, e-ticaret sitenizin ilgi gören kategorileri ya da sepetten çıkarılan ürünler... Tüm bu detaylar ve daha fazlasını inceleyerek daha verimli dijital operasyonlar yönetebilirsiniz. Unutmayın “Ölçemezseniz iyileştiremezsiniz”
Veriye dayalı önerilerde bulunuyoruz.

Potansiyel kitleniz reklamlarınızla karşılaştığında veya sitenizi ziyaret ettiğinde neler yapıyor? Kampanya sonundaki rakamsal verileriniz nedir? Bu soruların yanıtını biliyor olmak neleri iyileştirmeniz gerektiğini anlamanızı ve bütçe planlamanızı tekrar gözden geçirmenizi sağlar.


Destex Digital olarak en çok hangi mecradan nokta atışı dönüşümler elde ettiğinizi, ne kadarlık bir bütçeden hangi mecrada ne kadar verim aldığınızı, kaş kişiye erişip kaç alakalı kişi ile etkileşim sağladığınızı bilmenin en büyük hakkınız olduğunu düşünüyoruz. Her müşterimize özel rakip, sektör ve dönem karşılaştırmalı raporlama sistemimiz ile hala tanışmadıysanız sağ üstte bulunan buton ile bizlere Merhaba diyebilir ve detayları öğrenebilirsiniz. SOSYAL MEDYADA BİZ